للبيع

فرصتك الأقوى للاستثمار التجاري في قلب العبور!

None

8,797,500 جنيه
المساحة 69,00 م²
غرف النوم 3
الحمامات 3
وصف العقار
📍 المحل رقم B1-15 – موقع استثنائي بواجهة مباشرة على محور العبور الرئيسي ■ تفاصيل الوحدة: المساحة: 69م² داخلي + 25م² خارجي تقريبًا الموقع: داخل أول مول تجاري – فندقي – ترفيهي بمدينة العبور ■ السعر الإجمالي: 11,730,000 جنيه ■ أنظمة السداد: 1️⃣ مقدم 25%: 2,932,500 جنيه تقسيط حتى 4 سنوات بدون فوائد: ▪️ قسط ربع سنوي: 549,843 جنيه ▪️ أو قسط شهري: 183,280 جنيه 2️⃣ نظام سنة بسنة: ▪️ عند التعاقد: 2,932,500 جنيه ▪️ يونيو 2026: 2,932,500 جنيه ▪️ يونيو 2027: 2,932,500 جنيه ▪️ يونيو 2028: 2,932,500 جنيه 3️⃣ نظام الخصم الفوري: خصم 15%: ▪️ السعر بعد الخصم: 9,970,500 جنيه ▪️ عند التعاقد: 4,985,250 جنيه ▪️ عند الاستلام: 4,985,250 جنيه 4️⃣ خصم الكاش: خصم 25% ▪️ السعر بعد الخصم: 8,797,500 جنيه فقط! ✅ بدون عمولات بدون مصروفات إدارية ✅ استثمار مضمون في موقع استراتيجي 📞 للحجز والاستفسار: 01007195664 لمزيد من التفاصيل او لمشاهدة صور العقار يرجى التواصل عبر الواتساب للانضمام إلى جروب الواتساب أو متابعتنا على مواقع التواصل الاجتماعي: 🔗 https://chat.whatsapp.com/DbkHYlL3Y4f0aPVVlQaTm8 🔗 https://www.facebook.com/AkaratOpor?mibextid=ZbWKwL --- المصدر (alamami.com): https://alamami.com/property/%d8%b4%d9%82%d8%a9-%d8%a3%d9%87%d8%a7%d9%84%d9%8a-%d9%84%d9%84%d8%a8%d9%8a%d8%b9-%d8%a7%d9%84%d8%ad%d9%8a-%d8%a7%d9%84%d8%ae%d8%a7%d9%85%d8%b3-%d8%a7%d9%84%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%a9-%d8%ae-2-3-218/
معلومات التواصل
alamami - العمامي
emad elamami وسيط عقاري
محادثة البائع سجل حساباً للمراسلة
1
مشاهدة
0
مفضلة